متخصص زنان در ونک

متخصص زنان در ونک

زنان به عنوان عضو مهمی در جامعه می باشند که نقش مهمی در خانواده دارد . اهیمت به سلامت آنها نه تنها به سلامت او کمک می کند بلکه منجر به سلامت خانواده و جامعه می شود . در کشور ما زنان به دلیل حیا و شرمی که دارند در مواردی که دچار مشکلات و بیماری های زنان می شوند کم توجه بوده و در اغلب موارد نادیده می گیرند . در برخی موارد بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی یا رحم علائم خاصی نداشته و تنها با چکاپ های دوره ای و معاینات پزشک متخصص تشخیص داده می شود . حال باید برای این موارد به چه کسی باید مراجعه کرد .

بهترین متخصص زنان در تهران

چرا باید به دکتر زنان مراجعه کرد ؟ اولین پاسخی که به فکر هر فردی می رسد اینست که زمانی باید به پزشک مراجعه کرد که بیماری یا مشکل خاصی داریم . اما در حقیقت درمان یکی از شاخه های متخصص زنان می باشد . هر خانمی باید بعد از رسیدن به سن بلوغ به پزشک مراجعه کند . زیرا برخی بیماری ها مانند سرطان دهانه رحم علائم خاصی نداشته و تنها با تست و معاینه تشخیص داده می شود. همچنین زنان بعد از شروع رابطه جنسی باید هر ۶ ماه یکبار به دکتر زنان مراجعه کنند تا از نظر وجود عفونت و بیماری بررسی شوند .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان شماره های۸۸۱۹۲۷۴۸ تماس بگیریرد. ارتباط با دکتربه اینستاگرام مراجعه کنید.

بهترین دکتر زنان در تهران

برای اینکه بدانید بهترین دکتر زنان کیست باید به نکات ذیل توجه کنید :

  • پزشک باید با بیمار خود صادق باشد و در صورتی که بیماری را نمی تواند تشخیص یا درمان کند بیمار را در جریان بگذارد . در برخی بیماری های مشکوک یا ناشناخته نیاز به مشورت با سایر پزشکان در این زمینه می باشد که در این صورت پزشک باید بیمار را در جریان بگذارد .
  • پزشک باید صبور و با حوصله باشد و به دقت به سوالات بیمار پاسخ دهد . این موضوع بخصوص در مورد خانم های باردار بسیار مهم می باشد زیرا نیاز به حوصله و دقت بیشتری دارد .
  • با توجه به نیاز خود دکتر زنان خود را انتخاب کنید به این معنی که اگر هدف از مراجعه به پزشک درمان ناباروری است به پزشکی مراجعه کنید که تخصص یا فلوشیپ نازایی را داشته باشد یا اگر برای درمان سرطان زنان مانند سرطان رحم مراجعه می کنید به پزشکی مراجعه کنید که متخصص انکولوژی زنان باشد .
  • اگر قصد زیبایی ناحیه تناسلی خود را دارید و به دنبال روش هایی مانند جراحی زیبایی واژن یا سفید کردن واژن هستید به دکتر زنانی مراجعه کنید که دوره های جراحی زیبایی زنان را گذرانده باشد یعنی جراح زیبایی زنان باشد .

دکتر زنان خوب در میدان ونک

اگر در محدوده میدان ونک در تهران هستید و به دنبال پزشک متخصص زنان در این منطقه هستید روی ادامه مطلب کلیک کنید .

بهترین دکتر زنان در بیمارستان مردم

دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان مدتهاست که در بیمارستان مردم مشغول به فعالیت می باشد . همچنین در بیمارستان های بابک ، سندی ، فرمانیه ، یاس سپید حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =