لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی پرطرفدارترین جراحی زیبایی بانوان می باشد که نوعی عمل زیبایی است که بر روی لب های ناحیه تناسلی خانم ها انجام می شود. این جراحی به صورت سرپایی بوده و در مطب قابل انجام است  . این جراحی با بی حسی موضعی و بدون درد انجام می شود .

لابیا چیست ؟

لابیا دو ضائده گوشتی است که در اطراف ورودی واژن قرار دارد و بسیاری از افراد به لحاظ زیبایی یا مشکلات ناشی از آن تمایل دارند که این زائده را جراحی کنند .

عکس لابیاپلاستی

عکس لابیاپلاستی

لابیاپلاستی را چه افرادی انجام می دهند ؟

این جراحی راخانم هایی انجام می دهند که به دلایل ژنتیکی یا تغییرات هورمونی ، داشتن رابطه جنسی طولانی دچار تغییر شکل و تیرگی یا عدم قرینگی در لابیامینور می شوند .

روش های لابیاپلاستی

بر اساس ضخامت لابیاها ، شکل و اندازه لابیا و میزان پوست اضافه در ناحیه کلیتوریس از روش هایی از جمله جراحی یا لیزر استفاده می شود. استفاده از این روش ها به تشخیص پزشک می باشد . معمولا افرادی که نیاز به ترمیم زیادی از لابیاها ندارند از روش لیزر استفاده می شود اما افرادی که نیاز به ترمیم زیادی دارند از روش جراحی استفاده می شود .

  1. لابیاپلاستی با جراحی

در این روش زائده لابیامینور با تیغ جراحی برداشته می شود و سپس بخیه زده می شود . این بخیه ها قابل جذب می باشد و نیاز به کشیدن ندارد . این جراحی می تواند با بی حسی موضعی یا بیهوشی در بیمارستان یا مطب انجام شود .

  1. لابیاپلاستی با لیزر

از آنجائیکه بیشتر مراحل جراحی را با لیزر به جای تیغ جراحی انجام می شود ، خونریزی بسیار کمتر است و سرعت التیام زخم به مراتب کمتر خواهد بود .

این جراحی در مطب با بیحسی قابل انجام است . برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر شروین افصحی متخصص زنان زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان با شماره ۰۲۶۳۶۶۰۰۴۵۷ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مزایای لابیاپلاستی

  • در این عمل می توان لابیامینور فرد را کوچک کرد .
  • تیرگی ناحیه مورد نظر را از بین برد.
  • ناحیه تناسلی زیبا و در عین حال نمای طبیعی داشته باشد.
  • قرینه کردن لابیاها

فیلم لابیاپلاستی 

مدت زمان عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی  عمل ساده می باشد که معمولا تا یک ساعت به طول می انجامد .

آیا لابیاپلاستی درد دارد ؟

از آنجائیکه این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود فرد دردی را احساس نمی کند . حتی فرد می تواند نحوه جراحی را مشاهده کند .

تجربه عمل لابیاپلاستی

در این فیلم بیمارانی که تحت عمل لابیاپلاستی توسط دکتر شروین افصحی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان قرار گرفته اند تجربه خود را بعد از جراحی بیان می کنند .

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

  • یک تا سه روز استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید . (لابیاپلاستی با لیزر نیاز به یک روز استراحت دارد و با جراحی دو تا سه روز باید استراحت کرد )
  • تا ۳ هفته از نزدیکی خودداری کنید .
  • از پوشیدن لباس های تنگ تا بهبودی کامل خودداری کنید .
  • ناحیه تناسلی را خشک نگه دارید تا دچار عفونت نشوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شانزده =